Kinnisvarahindu uurimas


2008-07-26 - Viljandi folgil (15)Meil emaga on juba pikemat aega peas mõlkunud plaan jätta pealinn selja taha ja kolida ära.  Endale meeldivad Tartu, Kuressaare ja Viljandi. Emale meeldib ka Rakvere. Aga katsu Sa praegu kinnisvara müüa. Seega oleme pigem unistanud…

Oleme vaadanud erinevaid kortereid ja ka majasid ning kaalunud. Igal kohal  on omad vead ja head küljed. Viljandi oleks kena ja südamelähedane ning Tartusse saaks sealt ka vajadusel käia. Kuressaare on kenam, aga ka kaugem. Tartu tiba väiksem kui Tallinn ja tööd saaks seal kindlasti teha. Tööga oleks Tartus ehk lihtsamgi. Rakvere on ilus, aga mu süda ei kutsu sinna.

Samas Tartu puhul on mul mure, et kas ühest suurest linnast teise kolimine tasub ennast ära. Kas Tartu on ikka piisavalt lapsesõbralik paik? Tallinnas ongi see mure, et last õue lasta ei saa – joodikud, narkarid, süstlad ja autode meeletu hulk.

Viljandi oleks palju rahulikum, aga iga suurema ürituse jaoks pean bussi- või rongireisi ette võtma. Kuressaare on kena, aga need praamisõidud on pikad ja sõidu hind on meeletu.

Igal juhul tuleb otsus kahe aastaga ära teha, sest siis läheb poeg kooli.

Muidugi ei saa välistada, et saatusel on omad keerdkäigud.

Advertisements

3 responses to “Kinnisvarahindu uurimas

 1. Kolige Viljandisse – asub tegelikult üsna Eesti keskel, nii et bussisõite peab küll ette võtma, aga need pole nii eepilised kui näiteks Kuressaarest Tartusse kolistamine – praamid ja pikad sõidud…

  Folk tuuakse koju kätte kord aastas, kui olete sedasorti inimesed.

  Kahe järvega linn.

  Väga ilus linn.

  Siiski ülikoolilinn 🙂

  *kireb kiidulaulu*

 2. Viljandi ongi minu silmis ideaalne – vaikne, kena, järvega ja lemmikmuusikaga. Ja kinnisvara kvaliteedi ning hinna suhe on seni parim.

 3. Tartu on lastesõbralik linn. pole narkareid ja joodikud ka ei kohta igal sammul. ja lapsed saavad väljas joosta ja mängida.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s