Kiisud otsivad kodu!


4 sõbralikku kassipoega otsivad endale hubast kodu ja lahket pererahvast. Kiisud on sündinud 2. augustil ja saavad peagi emmest lahkumise ealiseks. Valida on vallatu 3 kassipreili (valge-halli-mustakirju, traditsiooniline triibikkass oranžikate laikudega ja musta-valge-oranžikirju) ja ühe väärika noorsandi (valge-mustakirju ja hästi nunnu!) vahel. Kassid asuvad hetkel Läänemaal, ent on lihtsalt transporditavad ka Tallinnasse.

Kui soovid endale sõpra ning omalt poolt oled valmis pakkuma kodu ja hingesoojust kiisudele, palun võta ühendust Evaga (mob 556 49810, e-post: eva@ahimsa.ee).

Advertisements

2 responses to “Kiisud otsivad kodu!

  1. Miskipärast ei kirjutata selliste kuulutuste puhul peaaegu kunagi sellest, mida on plaanis teha, et emasel kassil edaspidi pesakonda ei tuleks, ega isegi mitte seda, kas ussirohud ja esimesed vaktsiinid tehtud on.

    Minu korterikaaslased otsivad praegu küll kassi, kuid on veendunud, et nad ei võta seda perest, kus paari kuu pärast lihtsalt järgmine laar peale tuleb.

  2. Kas Su kommentaar viitab sellele, et soovid teada, kas nendel konkreetsetel kassipoegadel on ussirohu ja vaktsiinidega kõik kombes ning mis kassiemast edaspidi saab? Või soovid lihtsalt väljendada oma frustratsiooni, kuna ei leidnud kuulutusest piisavalt infot, mida vajad, ning seepärast on Sul raskusi usaldada, et soovid antud kuulutust oma korterikaaslastele tutvustada, kes kassi otsivad?

    Mõlemad põhjused on mõistetavad, ent mulle annaks märksa enam selgust, kui väljendaksid oma soovi veelgi konkreetsemalt. 🙂

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s