Kiisud otsivad kodu!


4 sõbralikku kassipoega otsivad endale hubast kodu ja lahket pererahvast. Kiisud on sündinud 2. augustil ja saavad peagi emmest lahkumise ealiseks. Valida on vallatu 3 kassipreili (valge-halli-mustakirju, traditsiooniline triibikkass oranžikate laikudega ja musta-valge-oranžikirju) ja ühe väärika noorsandi (valge-mustakirju ja hästi nunnu!) vahel. Kassid asuvad hetkel Läänemaal, ent on lihtsalt transporditavad ka Tallinnasse.

Kui soovid endale sõpra ning omalt poolt oled valmis pakkuma kodu ja hingesoojust kiisudele, palun võta ühendust Evaga (mob 556 49810, e-post: eva@ahimsa.ee).

Advertisements

2 responses to “Kiisud otsivad kodu!

  1. Miskipärast ei kirjutata selliste kuulutuste puhul peaaegu kunagi sellest, mida on plaanis teha, et emasel kassil edaspidi pesakonda ei tuleks, ega isegi mitte seda, kas ussirohud ja esimesed vaktsiinid tehtud on.

    Minu korterikaaslased otsivad praegu küll kassi, kuid on veendunud, et nad ei võta seda perest, kus paari kuu pärast lihtsalt järgmine laar peale tuleb.

  2. Kas Su kommentaar viitab sellele, et soovid teada, kas nendel konkreetsetel kassipoegadel on ussirohu ja vaktsiinidega kõik kombes ning mis kassiemast edaspidi saab? Või soovid lihtsalt väljendada oma frustratsiooni, kuna ei leidnud kuulutusest piisavalt infot, mida vajad, ning seepärast on Sul raskusi usaldada, et soovid antud kuulutust oma korterikaaslastele tutvustada, kes kassi otsivad?

    Mõlemad põhjused on mõistetavad, ent mulle annaks märksa enam selgust, kui väljendaksid oma soovi veelgi konkreetsemalt. 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s