Algaja ajakirjaniku kiire elu :)


Kohe näha, et aega on vähem 😀 . Blogi on hetkel tagaplaanile jäänud. Selleks on õnneks piisavalt mõjuv põhjus olnud. Nimelt tegime koos väikese seltskonnaga algust uue keskkonna- ja terviseteemalise portaaliga www.bioneer.ee . Kogu minu kirjutamise mahv läheb hetkel sinna. Tunnen ennast nagu koolilaps – iga päev toob uusi teadmisi ja üllatusi.

Kuna Bioneer teeb alles oma esimesi samme, siis aidake kaasa. Pakkuge teemasid, jagage vihjeid ja kritiseerige, kui see vajalik on. Kui tunnete, et tahate keskkonnateemadel kirjutada, siis võtke ühendust katrin(ät)bioneer.ee .

Ahjaa, otsime mõnda vahvat blogijat, kes kajastaks ka sotsiaalse vastutuse, rohelise turunduse või jätkusuutliku majanduse teemasid. Äkki keegi oskab soovitada? Maksta me blogijale ei saa. Oleme alles alustav MTÜ. Blogijale saame pakkuda suuremat lugejate hulka 🙂 .

Mõnus kevad on väljas!

Advertisements

4 responses to “Algaja ajakirjaniku kiire elu :)

  1. Kui siin juba kriitikat küsitakse, siis … feed’i tahaks!
    Tänapäeval ilma feed’ita veebileht on nagu surnult sündinud… “meili list olulistest uudistest” no thanks! Tahan kõikki uudiseid pilgu alt läbi lasta ja ise valiku teha, mis on olulisemad… Jõudu tegemistes!

  2. Aitäh! Annan idee edasi! 🙂

  3. Jõudu tööle! 🙂 Üks Pereklubi liige viitas oma postituses kord sellistele ühekordsetele mähkmetele: http://www.gdiapers.com/
    Ehk on Sul võimalik uurida seda asja natuke. Äkki ökopoed on huvitatud ka 100 % komposteeruvate mähkmete maaletoomisest. Iseasi muidugi, kas see ökom tuleb Ameerikast transportida, kui kasutada Moltex Öko mähkmeid, mis on vaid 20 % osas komposteeruv (ja tuuakse sisse Saksamaalt?) ?

  4. väike kirjaviga – eluviis kategoorias on “TERVSLIK eluviis” ehk i-täht on vahelt puudu. Muidu tänuväärne ettevõtmine.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s