Huvitav ettepanek :)


Eile avastasin oma meilide hulgast kirja Toivo Ellakverelt. Tegemist on inimesega, kes on roheliste ajalehe “Kortsleht” üks tegijatest. Minult küsiti luba, kas Lapsuliblika blogi võib sealses blogrollis kasutada. Samuti pakuti koostööd lugude kirjutamiseks.

Mhh, selle viimase üle peab mõtlema. Blogis kirjutada on üks teema, aga ajalehte… No ma ei tea. Mõtlesin teemade üle, mida saaksin kasutada. Mind tabas ideede puudus 😦 . Peaksin kirjutama arvamusartikli prügindusest, ökondusest, mõnest muust keskkonna või ühiskonanelu teemast. Minimaalne teksti pikkus oleks 2000 tähemärki.

Otsustasin, et lasen asjal päevakese olla ja vaatan siis. Tegelikult ei tohiks ju üks kirjalooke konti murda. Peab lihtsalt piisavalt huvitava idee leidma. 🙂

Advertisements

8 responses to “Huvitav ettepanek :)

 1. Kui vähegi idee leiad, võiksid proovida kirjutada küll. Oled sellest roheteemast tõsiselt huvitatud ju (ja mitte ainult sõnade tegemise tasandil) ning asjalik ka informatsiooni otsima. Usun küll, et saaksid täitsa kenasti hakkama.
  Edu ideede leidmiseks :)!

 2. Minu meelest kasvõi need ökomähkmejutud olid asjalikud. Meile kulusid ära. Prügimajandusest on juba kirjutatud ka igal pool.

 3. Prügimajandusest on juba kirjutatud ka.
  Aga need ökomähkmejutud kulusid vähemalt meile küll marjaks ära, aitäh!

 4. Samuti olid asjalikud jutud lisaainete sisaldusest toidus. Nii et vaata oma blogilood läbi, ideid saab sealtki (virtuaalne taaskasutus!)

 5. Jälle ma hambus, et kirjutad siis?

 6. Pole ju hambus. Homme vastan.

 7. Tore võimalus 🙂
  Mul on ka Sulle pakkumine, jaga oma lemmikkirjandust teistega 😀 Mitte ainult siis ökoteema omad, aga muud ka, mis Sulle väga meeldinud ja Su elu ehk mõjutanud. Refleksoloogia jms, lastekasvatuse raamatud ntx ja veel ja veel. Sa siin kahte raamatut oled maininud, neid mis jõuludeks endale kinkisid, aga neid on kindlasti veel. Mulle viimasel ajal meeldib teiste raamaturiiulitesse piiluda 😀

 8. Merlinile:
  Eks ma püüan 🙂

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s