Ökojogurt ja netipood


Täna sain kokku oma sõbranna Jannega. Sain ta käest 3liitrit maitsestamata ökojogurtit. Metsanotsu suitsuvorsti tal täna polnud. Sellest oli väga kahju. Eelmisel nädalal ostetud vorstilatt kadus 3-4 päevaga. Isegi Rasmus, kes muidu vorsti ei söö, mugis meeleldi võileibu.

Küsisin Jannelt, ega ta vabapidamiskanade mune ei müü. Sain eitava vastuse, aga ta juhatas mind uuele netipoe aadressile: http://tervitus.ee/ Avastasin, et seal on hea valik kojutoomisega ökotoitu. Esmatellimuse korral on kojutoomine tasuta. Minu ainus mure on, kast nad toovad koju ka õhtuti peale kella kuut. Muidu peaksin kauba tööle tellima ja sealt ke otsas koju tassima. Peab vist sinna helistama. Võimalik, et leidsingi endale mahekasti tellimise koha. Kui nad õhtuti ei too, siis ma veel mõtlen tellimiskoha üle.

Tegin täna Rasmusele jogurtimaisutust seemneleivaga. Röstisin Vändra Leiva seemneleiva ära, lõikasin kuubikuteks. Lisasin kuubikutele külmutatud mustikaid ja eelnevalt leotatud Taarapõllu pirnijahu ja maitsestamata jogurtit. Lasin kogu sellel segul veidi seista ja andsin Rasmusele. Ta helpis toidu ühegi vastuväiteta sisse. Super! Sõin sama asja ise ka. Maitsev toit, mis oli ökokoostisosadega, kergesti valmistatav, suhkruta ja tervislik.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s